335. Uzbrojeni w Jezusa

335. Uzbrojeni w Jezusa

1: Uzbrojeni w Jezusa idziemy w bój, przed Nim pada wszelki Jego wróg, i przed nami jako uczniami Chrystusa, nie ostoi się żadna wroga nam pokusa.

Refren: Zdepczemy pokuszenia wroga, idąc za umiłowanym Wodzem, Wpatrzeni w miłości na Tego, który uwolnił nas z niewoli złego

3: Wódz dał nam pancerz Swojej sprawiedliwości, i przyłbice nadziei w Nim położonej, oraz świętą tarcze wiary Swojej, by dać nam zbawienie od armii wrogiej.

4: Opasał nas też Prawdą rozkazów Swoich, i dał Swoje sandały na stopy nasze, w których kroczył po wężach i skorpionach, gdy szedł odkupić nas i pojednać z Bogiem.

5: W rękę naszą włożył miecz obosieczny, by służył nam ku natarciu i obronie, Duchem Prawdy nas napełnił z Ojcem, Byśmy według Prawdy władali mieczem owym.

6: Miłość wlał w nasze serca wiarą oczyszczone, byśmy miłowali Ojca naszego i Jego, a także bliźniego swego jak siebie samego, wroga swego by uwolnić go od władzy złego.

7: Walczmy więc już zawsze po dobrej stronie, i dojdziemy tam gdzie jest nasz Wódz, bo tam radość wielka czeka nas, wśród zwycięzców każdego naszego wroga.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s