410. Murem ognistym

410. Murem ognistym

1: Murem ognistym jest nam zawsze Pan. On Swoim Duchem otoczył razem nas. Nie aby nas zniszczyć, ale aby nas zbawić. I do domu Swego w chwale wprowadzić.

Refren: Jednego dnia Pan zmazał winy nasze

O jakże radośnie zawołało niebo całe

Wszyscy aniołowie mieszkający weń

I na ziemi zbawieni w Jezusie radują się

2: Umilkło przed Panem w podziwie całe ciało. Gdyż objawienie Boga w Nim zamieszkało. W Jezusie Chrystusie stało się już to. Co całe Pismo o Nim nam przekazało.

3: Nie dzięki mocy ani sile naszego ciała. Lecz mocą Ducha, Boża chwała tu zamieszkała. Syna Bożego w Ciele nam objawionego. Z Nieba na Ziemię wolą Ojca posłanego.

4: Przyszedł Boży Syn objawić nam Ojca. Który w Synu zbawił nas już do końca. Za nasze grzechy został On ukrzyżowany. I dla naszego zbawienia do Nieba zabrany.

5: Duch Prawdy prowadzi teraz wszystkich nas. Tam gdzie odszedł w chwale nasz Pan. Napełnia nas chwałą nowego życia w Jezusie. Do domu Ojca prowadzi razem nas.

6: Bóg chce, abyśmy wszyscy Go tu znali. I już teraz w Jego Synu Go poznawali. Przekazał On nas wszystkich Synowi Swemu. Abyśmy tak jak Ojciec byli doskonali.

7: Pan Jezus nauczył nas modlitwy do Ojca. I tak do dzisiaj wszyscy się modlimy. Ojcze nasz / odpuść nam nasze winy. Jak i my odpuszczamy winowajcom naszym.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s