O śpiewniku

Żywy śpiewnik

Śpiewnik „Pieśni Pielgrzymów” jest śpiewnikiem „żywym”. Oznacza to, że do śpiewnika dopisywane są kolejne pieśni, które z łaski Pana otrzymują bracia i siostry w Chrystusie ze zboru.

Pieśni dla Boga

„Pieśni Pielgrzymów” to pieśni chrześcijańskie skierowane do Boga a nie do cielesnego człowieka. To nie są pieśni, które by się ciału podobały, ale które mówią o Bogu, o Tym, który jest kierunkiem tych pieśni. Tymi pieśniami chcemy oddać Bogu chwałę za to, co On dla nas uczynił. Uwielbić Go za to.

Pieśni jak mówi Boże Słowo

Teksty dużej części pieśni są zaczerpnięte bezpośrednio ze Słowa Bożego. Mówią o tym co dobre, miłe i pożyteczne, napominają i wykazują prawdę.

Kim jesteśmy?
Jesteśmy chrześcijańskim zborem, niezrzeszonych w żadnej denominacji. Staramy się każdego dnia żyć tak jak mówi Słowo Boże. Zapraszam na stronę http://www.jan1423.pl gdzie możesz dowiedzieć się więcej.

Tagi:

pieśni chrześcijańskie, piosenki chrześcijańskie, piosenki religijne, pieśni religijne, pieśni kościelne, piosenki kościelne, pieśni religijne akordy, pieśni religijne chwyty, pieśni religijne teksty, jan1423

Reklamy